Między nadzieją i rozpaczą. Dzieje psychoanalizy w Polsce

Termin: 11.05.2017 - 13.05.2017
Miejsce: Aula Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Organizator: International Psychoanalytic University, Uniwersytet Pedagogiczny i in.

Między nadzieją i rozpaczą. Dzieje psychoanalizy w Polsce

W dn. 11-13 maja 2017 r. w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie się odbywać konferencja pn. "Między nadzieją i rozpaczą. Dzieje psychoanalizy w Polsce w polsko-żydowsko-niemieckim kontekście kulturowym 1900-1939". Jest to część większego projektu, którego uczestnikami są m.in. International Psychoanalytic University w Berlinie, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie oraz Instytut Psychologii UJ. Konferencję częściowo współfinansuje Alexander von Humboldt-Stiftung, a głównymi koordynatorami są profesor Paweł Dybel z UP/ IFiS PAN oraz Ewa Kobylińska-Dehe z Berlina. Szczegóły wydarzenia zawarte są w broszurze informacyjnej i na plakacie.
Data opublikowania: 13.04.2017
Osoba publikująca: Anna Tomaszewska