ZFNP Fitness Meets Niche... 2019.06.07

06.06.2019
Zakład Filozofii Nauk Przyrodniczych serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową Fitness Meets Niche Contruction and Symbiosis, która odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 w naszym Instytucie.
więcej o ZFNP Fitness Meets Niche... 2019.06.07

05.06.2019
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: wykład pt. „The Sciences of Sexual Desire” wygłosi Jacob Stegenga (University of Cambridge, Departament of History and Philosophy of Science).

Pracownia Retoryki Logicznej

04.06.2019
Wykład dr Ireny Trzcienieckiej-Schneider, pt.: "O pewnych formalnych aspektach pojęcia sprawiedliwości"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

Nagroda im. Profesora Jerzego Perzanowskiego

04.06.2019
Komunikat Kapituły Nagrody imienia Profesora Jerzego Perzanowskiego
więcej o Nagroda im. Profesora Jerzego Perzanowskiego

Konferencja "Etyka a polityka. Pamięci profesora Miłowita Kunińskiego"

03.06.2019

Zakład Historii Filozofii UJ oraz Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Filozoficznego zapraszają na konferencję naukową poświęconą pamięci profesora Miłowita Kunińskiego.

Konferencja odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w Collegium Broscianum (s.79).

więcej o Konferencja "Etyka a polityka. Pamięci profesora Miłowita Kunińskiego"