Pracownia Retoryki Logicznej

Wykład dr. hab. Eugeniusza Wojciechowskiego pt.: "Teoria autorytetu"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

A seminar on political emotions with Prof. Tara Smith (Texas)

17.05.2019
Prof. Tara Smith from the University of Texas at Austin will conduct a host seminar on "Political Emotions II".
więcej o A seminar on political emotions with Prof. Tara Smith (Texas)

08.05.2019
więcej o Seminarium badawcze INCET: dr hab. Olga Dryla „Medyczne doskonalenie – aspekty opisowe i normatywne”

Konferencja "Etyka a patriotyzm"

07.05.2019
Koło Naukowe Studentów Filozofii UJ organizuje w dniach 10-12 maja ogólnopolską konferencję „Etyka a patriotyzm".
więcej o Konferencja "Etyka a patriotyzm"

Nadanie tytułu doktora honoris causa Profesorowi Władysławowi Stróżewskiemu

07.05.2019

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie przyznał Profesorowi Władysławowi Stróżewskiemu tytuł doktora honoris causa. Uroczystość nadania tego tytułu odbędzie się 10 maja o godz. 10.30 w Auli Głównej UP.

więcej o Nadanie tytułu doktora honoris causa Profesorowi Władysławowi Stróżewskiemu